foto1

 Український державний університет залізничного транспортуМіністерство освіти і   науки УкраїниМіністерство інфраструктури УкраїниАТ «Українська залізниця»ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія»Асоціація технологів – машинобудівників України, Сonservatoire national des arts et métiers,Transport Academy (Riga), Politechnika Krakowska im. Tadeusza KosciuszkiPoznan University of TechnologyKazimierz Pulaski University of Technology and Humanities in RadomVilnius Gediminas Technical University, Belarusian State University of Transport запрошують Вас прийняти участь у роботі 

Другої міжнародної науково-технічної конференції  

«ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

 Дати та місце проведення: 27-29 квітня 2021 р., м. Харків, Україна

 

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

 

 1. Секція «Розвиток інтелектуальних технологій при управлінні транспортними системами»

 2. Секція «Транспортні системи та логістика»

 3. Секція «Інтелектуальне проектування та сервіс на транспорті»

 4. Секція «Функціональні матеріали та технології при виготовленні та відновленні деталей транспортного призначення»

 

Прийняті матеріали будуть опубліковані у збірнику тез доповідей конференції. При бажанні учасники конференції можуть подати статтю для публікації у збірнику наукових праць Українського державного університету залізничного транспорту (включений до перелік фахових видань МОН України та наукометричні бази даних Index Copernicus, Google Scholar та інші), мовою оригіналу.

 

 Шановні учасники конференції

«Інтелектуальні транспортні технології»!

Враховуючи епідемічну ситуацію в світі, та в Україні зокрема, організаційним комітетом прийнято рішення провести нашу конференцію 27-29 квітня 2021 р. в дистанційному режимі в форматі відеоконференцій ZOOM. Графік проведення відеоконференцій буде відповідати складеній програмі конференції.

Для організації роботи конференції прохання до 9.00 26 квітня 2021 р. надіслати на електронну адресу секретаріату конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  презентації ваших докладів із зазначенням повних даних про основного доповідача і про співдоповідачів, в разі наявності таких.

Для підключення до відеоконференції слід перейти за посиланням:

 
Ідентифікатор конференції: 4990536917

Код доступу: 111

Початок роботи конференції 27 квітня о 10:00

Дякуємо за порозуміння!
До зустрічі на конференції
З повагою. Організаційний комітет ІТТ