Історія конференції

З 24 по 30 січня 2020 р. Українським державним університетом залізничного транспорту було проведено Першу міжнародну науково-технічну конференцію «Інтелектуальні транспортні технології» в м. Трускавець спільно з учасниками конференції в м. Харків на базі УкрДУЗТ.

Міжнародна науково-технічна конференція, що націлена на системне управління транспортними підрозділами, була присвячена 90-річчю факультету Управління процесами перевезень Українського державного університету залізничного транспорту.

Попередниками конференції є щорічні міжнародні науково-технічні конференції «Розвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті», що проводилися на базі Українського державного університету залізничного транспорту з моменту його заснування у 1930 по 2018 роки. Участь у роботі конференцій постійно приймали професорсько-викладацький та науковий склад кафедр, провідні фахівці та співробітники залізниць та галузевих підприємств. Тематика конференції постійно розширювалась, що обумовило і зміну її формату.

 

6
Image009
8

Реалізація ідеї проведення та перспективи подальшої роботи конференції, яка охоплює широкий спектр важливих питань, цікавих науковцям та промисловцям України та світу, стала можливою завдяки багатому досвіту університету у проведенні міжнародних конференцій,зокрема:

 • «Розвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті». Міжнародна науково-технічна конференція науковців та фахівців транспорту України та світу, яка у 2018 році проводилася вже у 80-те;
 • «Проблеми міжнародних транспортних коридорів та корпоративної логістики» Міжнародна науково-практична конференція (з 2014р.)
 • «Міжнародна транспортна інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика». Науково-практичні міжнародні конференції (з 2017р.)
 • «Сучасні інноваційні та інформаційні технології у перевезені небезпечних вантажів» Науково-технічна конференція (2017р.)
 • Технології та інфраструктура транспорту». Міжнародна науково-технічна конференція (2018 р.)

 

10
11
12
14

 Конференція проходила в режимі on-line, учасники конференції були з’єднані між собою за допомогою Skype зв’язку.

Проведення конференції «Інтелектуальні транспортні технології» націлено на системне управління транспортними підрозділами за секціями:
1.Секція «Розвиток інтелектуальних технологій при управлінні транспортними системами»
2. Секція «Транспортні системи та логістика»
3. Секція «Інтелектуальне проектування та сервіс на транспорті»
4. Секція «Функціональні матеріали та технології при виготовленні та відновленні деталей транспортного призначення»

В роботі конференції взяли участь 125 учасників із 63 доповідями. Доповідачі мали змогу поділитися власними дослідженнями та досягненнями в сфері удосконалення транспортних технологій, почути думку та ознайомитися із досвідом своїх колег, обговорити проблемні питання щодо подальшого розвитку транспортних процесів.

 • Відкриття 1-ї науково-технічної конференції «Інтелектуальні транспортні технології»

  Відкриття 1-ї науково-технічної конференції «Інтелектуальні транспортні технології»

 • Робота 1-ї науково-технічної конференції в on-line режимі, м.Харків

  Робота 1-ї науково-технічної конференції в on-line режимі, м.Харків

 • Робота 1-ї науково-технічної конференції, м.Трускавець

  Робота 1-ї науково-технічної конференції, м.Трускавець

 • Учасники 1-ї науково-технічної конференції, м.Трускавець

  Учасники 1-ї науково-технічної конференції, м.Трускавець

  Тези доповідей конференції ІTT-2020

  Тези доповідей конференції ІTT-2021